Natjecanja

Naša postignuća na natjecanjima

1. INTERNATIONAL GUITAR COMPETITION IDA PRESTI Samobor, 30.11. – 02.12.2018.

IV. KATEGORIJA

Učenici: MARKO KOVAČIĆ
Nastavnik: PEDRO R.RODRIGUES
I. NAGRADA - 1.mjesto

 

II. D KATEGORIJA

Učenici: FRANZISKA ANNE FUNDELIĆ i MARKO KOVAČIĆ
Nastavnik: JELENA VALKOVIĆ
I. NAGRADA - 2.mjesto

 

II. D KATEGORIJA

Učenici: MAGDALENA MIJATOVIĆ i FRAN MIJATOVIĆ
Nastavnik: JELENA VALKOVIĆ
II. NAGRADA

 

 

 

56. HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE KOMORNI SASTAVI - ŽUPANIJSKO Zagreb, 7. - 9. studenog 2018.

KATEGORIJA: DUA II. KAT.

Učenici: FRANZISKA ANNE FUNDELIĆ i MARKO KOVAČIĆ
Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ
94 boda - I. NAGRADA

 

 

 

56. HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE KOMORNI SASTAVI - DRŽAVNO Zagreb, 5. - 8. prosinca 2018.

KATEGORIJA: DUA II. KAT.

Učenici: FRANZISKA ANNE FUNDELIĆ i MARKO KOVAČIĆ
Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ
98 bodova - I. NAGRADA 3. mjesto

KOROŠKO KLAVIRSKO NATJECANJE RADLJE OB DRAVI, 28.5.2018.

 

I. KATEGORIJA

Učenica: MARTA ŠKODA
Nastavnica: MARINA MIJATOVIĆ
I. NAGRADA (1.mjesto)

I. KATEGORIJA

Učenica: LUCIJA JOSIPOVIĆ
Nastavnica: VALENTINA KEZERIĆ-ZIRDUM
I. NAGRADA (3.mjesto)

II. KATEGORIJA

Učenica: LANA CAR
Nastavnik: NIKOLA DOMJANIĆ
I. NAGRADA

IV. KATEGORIJA
Učenik: KARLO MARKO DVORSKI
Nastavnica: ANDREJA SEMEŠ MODRIĆ
II. NAGRADA

V. KATEGORIJA

Učenica: DORA DVORSKI
Nastavnica: ANDREJA SEMEŠ MODRIĆ
PRIZNANJE

VI. KATEGORIJA

Učenica: KORINA SVIBEN             
Nastavnica: ANDREJA SEMEŠ MODRIĆ
I. NAGRADA (3.mjesto)

VIII. KATEGORIJA

Učenik: DONAT MARKO PANTALON
Nastavnik: ANDREJA SEMEŠ MODRIĆ
III. NAGRADA

2. PIJANISTIČKO TAKMIČENJE Tivat, Crna Gora, 15. – 18. svibnja 2018.

E  KATEGORIJA - klavir

Učenik: JAKOV BOROVEC
Nastavnica: MARINA MIJATOVIĆ
93,10 bodova - 2. NAGRADA

D KATEGORIJA - klavir

Učenica: MAJA ŠOKAC
Nastavnica: MARINA MIJATOVIĆ
100 bodova - 1. NAGRADA - SPECIJALNA NAGRADA

 

D KATEGORIJA - klavir

Učenica: MARIJA TOPIĆ
Nastavnica: MARINA MIJATOVIĆ
94,60 bodova - 2. NAGRADA

11. MEĐUNARODNO PIJANISTIČKO TAKMIČENJE „SLAVENSKI“ Novi Sad, 19. svibnja 2018.

I. KATEGORIJA - KLAVIR

Učenica: LUCIJA JOSIPOVIĆ
Nastavnica: VALENTINA KEZERIĆ ZIRDUM
94 bodova - 1. NAGRADA

9. HRVATSKO NATJECANJE ZA HARMONIKU (DARUVAR 11.-12. svibnja 2018.)

A KATEGORIJA

Učenik: MATEO MATEŠIĆ
Nastavnica: VALENTINA MIKULIĆ
93,00 boda - I. NAGRADA

A KATEGORIJA

Učenik: PETAR MILIČEVIĆ
Nastavnica: BILJANA VITANOVIĆ
88,33 bodova - II. NAGRADA

A KATEGORIJA

Učenik: MIHAEL KUBIN
Nastavnica: BILJANA VITANOVIĆ
88,00 bodova - II. NAGRADA

A KATEGORIJA

Učenik: TOMISLAV GALOVIĆ
Nastavnica: BILJANA VITANOVIĆ
86,33 bodova - II. NAGRADA

A KATEGORIJA

Učenik: LEON MEDVED
Nastavnik: MISLAV SVIBEN
80,00 bodova - II. NAGRADA

A KATEGORIJA

Učenica: LANA GRGIĆ
Nastavnica: BILJANA VITANOVIĆ
76,00 bodova - III. NAGRADA

C KATEGORIJA

Učenik: PATRIK ŽIGROVIĆ
Nastavnik: MISLAV SVIBEN
92,66 bodova - I. NAGRADA

C KATEGORIJA

Učenik: KARLO BUKAL
Nastavnica: BILJANA VITANOVIĆ
84,33 bodova - II. NAGRADA

7. Međunarodno natjecanje "Fantast" Bečej, 14. – 24. svibnja 2018.

BEBI KATEGORIJA - KLAVIR

Učenica: Klara Bilandžija
Nastavnik: Nikola Domjanić
91,33 bodova -  1. NAGRADA

1. KATEGORIJA- KLAVIR

Učenica: Lana Car
Nastavnik: Nikola Domjanić
93,33 bodova - 1. NAGRADA

III. KATEGORIJA - VIOLINA

Učenica: MARIJA BABIĆ
Nastavnica: LJUDMILA KOZIG
Korepetitor: NIKOLA DOMJANIĆ
93 bodova - 1. NAGRADA

IV. KATEGORIJA - VIOLINA

Učenik: VITO SREMEC
Nastavnica: LJUDMILA KOZIG
Korepetitor: NIKOLA DOMJANIĆ
97 bodova - 1. NAGRADA (2.mjesto)

II. KATEGORIJA – TAMBURE

Učenica: KATARINA FRANČIĆ
Nastavnica: SILVIJA MUŽAK
Korepetitor: ZRINKA MUŽEK
98,67 bodova - 1. nagrada (1. mjesto)

II. KATEGORIJA – TAMBURE

Učenica: RAFAELA KRZNARIĆ
Nastavnica: SILVIJA MUŽAK
Korepetitor: ZRINKA MUŽEK
94,67 bodova - 1. (2.mjesto)

II. KATEGORIJA – TAMBURE

Učenik: LUKA TIRIĆ
Nastavnica: SILVIJA MUŽAK
Korepetitor: ZRINKA MUŽEK
93 boda - 1. nagrada

II. KATEGORIJA – TAMBURE

Učenica: DUNJA SOLDO
Nastavnica: IVANKA POTOČNIK
Korepetitor: ZRINKA MUŽEK
92 boda - 1. nagrada

III. KATEGORIJA – TAMBURE

Učenica: DORA PISAČIĆ
Nastavnica: IVANKA POTOČNIK
Korepetitor: ZRINKA MUŽEK
97,67 bodova - 1. nagrada (2.mjesto)

III. KATEGORIJA – TAMBURE

Učenik: PATRIK ZLOMISLIĆ
Nastavnik: NENAD DAN KOZIG
Korepetitor: ZRINKA MUŽEK
90,33 bodova - 1. nagrada

IV. KATEGORIJA – TAMBURE

Učenik: BORNA KRALJ
Nastavnica: IVANKA POTOČNIK
Korepetitor: ZRINKA MUŽEK
94,67 bodova - 1. nagrada (2.mjesto)

IV. KATEGORIJA – TAMBURE

Učenik: BENJAMIN KRALJ
Nastavnica: KLARA ŠIMIČIĆ
Korepetitor: ZRINKA MUŽEK
94 bodova - 1. nagrada

V. KATEGORIJA – TAMBURE

Učenik: SIMON BLAŽENIĆ
Nastavnik: NENAD DAN KOZIG
Korepetitor: ZRINKA MUŽEK
92,33 bodova - 1. nagrada

5. MEĐUNARODNO NATJECANJE BISTRIČKI ZVUKOLIK Marija Bistrica, 03. - 06.5.2018.

5. KATEGORIJA

Učenik: MARKO KOVAČIĆ
Nastavnik: PEDRO RIBEIRO RODRIGUES
93,136 bodova - I. NAGRADA

5. KATEGORIJA

Učenik: LOVRO POLOVANEC
Nastavnik: PEDRO RIBEIRO RODRIGUES
91,000 bodova – I. NAGRADA

5. MEĐUNARODNO NATJECANJE BISTRIČKI ZVUKOLIK Marija Bistrica, 03. - 06.5.2018.

KATEGORIJA: 2.A KOMORNI SASTAVI     

 SESVETSKI GITARSKI DUO
FILIP BUHINIČEK, LUKA JUKIĆ   
Nastavnica: ANGENIJA ĐUGA    
91,431 bodova - I. NAGRADA

15. MEĐUNARODNO NATJECANJE PUHAČA „STEVAN MOKRANJAC“ POŽAREVAC, 19. – 22. travnja 2018.

I. KATEGORIJA

Učenik: LOVRO LUBINA
Nastavnik: DAVOR POLŠEK
Korepetitor: ZORISLAV FRANČIŠKOVIĆ
98,33 bodova - 1. NAGRADA (1.mjesto)

I. KATEGORIJA

Učenik: BORNA JELEČKI
Nastavnik: DAVOR POLŠEK
Korepetitor: ZORISLAV FRANČIŠKOVIĆ
91 bod - 2. NAGRADA

MEĐUNARODNO NATJECANJE PIJANISTA MEMORIJAL JURICA MURAI I MURAI GRAND PRIX –Varaždin, 23.4. – 28.4.2018.

A KATEGORIJA

Učenica: Lucija Josipović
Nastavnica: Valentina Kezerić Zirdum
92 boda - II. NAGRADA

C KATEGORIJA

Učenica: Maja Šokac
Nastavnica: Marina Mijatović
89,40 bodova - III. NAGRADA

D KATEGORIJA

Učenica: Marija Topić
Nastavnica: Marina Mijatović
88,56 bodova - III. NAGRADA

E KATEGORIJA

Učenik: Jakov Borovec
Nastavnica: Marina Mijatović
82,40 bodova - Priznanje

9. MEĐUNARODNO NATJECANJE POREČ FEST Poreč, 14. travnja 2018.

II. KATEGORIJA

Učenica: MARIJA BABIĆ
Instrument: VIOLINA
Nastavnica: LJUDMILA KOZIG
Korepetitor: NIKOLA DOMJANIĆ
83 boda -  2. NAGRADA

 

II. KATEGORIJA

Učenik: VITO SREMEC
Instrument: VIOLINA
Nastavnica: LJUDMILA KOZIG
Korepetitor: NIKOLA DOMJANIĆ
88,33 bodova - 2. NAGRADA

23. MEĐUNARODNO NATJECANJE „DALEKI AKORDI“ Split-Kaštela, 18. - 20. travnja 2018.

3. KATEGORIJA

Učenica: MAJA ŠOKAC
Instrument: KLAVIR
Nastavnica: MARINA MIJATOVIĆ
55,50 bodova - 1. NAGRADA

4. KATEGORIJA

Učenica: MARIJA TOPIĆ
Instrument: KLAVIR
Nastavnica: MARINA MIJATOVIĆ
46,50 bodova - 2. NAGRADA

4. KATEGORIJA

Učenik: JAKOV BOROVEC
Instrument: KLAVIR
Nastavnica: MARINA MIJATOVIĆ
37,50 bodova - 3. NAGRADA

1. ACCORDION FEST 2018. Varaždin, 17. ožujka 2018.

B KATEGORIJA

Učenik: PETAR JELAKOVIĆ
Instrument: harmonika
2. nagrada
Nastavnica: Biljana Vitanović

DNEVI KITARE 2018. Krško – Slovenija, 07. travnja 2018.

KOMORNA III.kategorija
Gitarski duo

LUKA JUKIĆ
FILIP BUHINIČEK

Nastavnica: Angenija Đuga

95,67 bodova - 1. nagrada (1.mjesto)
ZLATNO PRIZNANJE

10. INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION - SVIREL Nova Gorica – Slovenija, 22. ožujka 2018.

KATEGORIJA: INTERMEDIATE -žičani instrumenti
INSTRUMENT: BRAČ

Učenik: LOVRO GAŠPAR
Nastavnica: KLARA ŠIMIČIĆ
Korepetitor: ZRINKA MUŽEK
97 bodova - 1. nagrada
IZABRAN U TEN OF THE BEST

5. MEĐUNARODNO NATJECANJE TAMBURAŠA, SOLISTA I KOMORNIH SASTAVA Požega, 26. i 27. ožujka 2018. godine

KATEGORIJA
I. BISERNICA/PRIM

Učenica: NIKA JURČEVIĆ
Instrument: BISERNICA
Nastavnica: IVANKA POTOČNIK
90,33 bodova - 1. nagrada

KATEGORIJA
I. BISERNICA/PRIM

Učenica: RAFAELA KRZNARIĆ
Instrument: BISERNICA
Nastavnica: SILVIJA MUŽAK
90 bodova - 1. nagrada

KATEGORIJA
I. BISERNICA/PRIM

Učenica: KATARINA FRANČIĆ
Instrument: BISERNICA
Nastavnica: SILVIJA MUŽAK
89,67 bodova - 2. nagrada

KATEGORIJA
II. BISERNICA/PRIM

Učenik: BORNA KRALJ
Instrument: BISERNICA
Nastavnica: IVANKA POTOČNIK
87,67 bodova - 2. nagrada

KATEGORIJA
II. BISERNICA/PRIM

Učenica: DORA PISAČIĆ
Instrument: BISERNICA
Nastavnica: IVANKA POTOČNIK
87,67 bodova - 2. nagrada

KATEGORIJA
I.BRAČ/BASPRIM

Učenica: DUNJA SOLDO
Instrument: BRAČ
Nastavnica: IVANKA POTOČNIK
82,67 bodova - 2. nagrada

KATEGORIJA
I.BRAČ/BASPRIM

Učenik: LUKA TIRIĆ
Instrument: BRAČ
Nastavnica: SILVIJA MUŽAK
81 bod - 2. nagrada

KATEGORIJA
II.BRAČ/BASPRIM

Učenik: PATRIK ZLOMISLIĆ
Instrument: BRAČ
Nastavnik: NENAD DAN KOZIG
83,33 bodova - 2. nagrada

KATEGORIJA
III.BRAČ/BASPRIM

Učenik: PATRIK SIMON BLAŽENIĆ
Instrument: BRAČ
Nastavnik: NENAD DAN KOZIG
76,60 bodova - 3. nagrada

14. INTERNATIONAL COMPETITION DAVORIN JENKO Beograd, 01. – 11. ožujka 2018.

Instrument: FLAUTA

KATEGORIJA A

Učenica: MARIJA MATKOVIĆ
Nastavnica: ROBERTA GLAVAŠ
83 boda - priznanje

KATEGORIJA A

Učenica: SARA VIDA KOVAČIĆ
Nastavnica: ROBERTA GLAVAŠ
77,25 bodova - priznanje

PREDKATEGORIJA A

Učenica: ANA MARTINOVIĆ
Nastavnica: ROBERTA GLAVAŠ
85 bodova - III-4 nagrada

PREDKATEGORIJA  A

Učenica: AMBER ĆURIĆ
Nastavnica: ROBERTA GLAVAŠ
87,5 bodova - III-1 nagrada

KATEGORIJA A

Učenica: ANA BRKIĆ
Nastavnica: MATEJA ŠARLIJA
96 bodova - I-4 nagrada

KATEGORIJA B

Učenica: NOEMI MAJTA
Nastavnica: MATEJA ŠARLIJA
86,75 bodova - III-3 nagrada

 

KOMORNI ANSAMBL

KATEGORIJA B

 TRIO ANTONINO
ANA BRKIĆ, NOEMI MAJTA, TONI TUPEK
Nastavnica: MATEJA ŠARLIJA
99 bodova - I-3 nagrada

 

Instrument: FLAUTA

KATEGORIJA B

Učenica: LEA PETEJ
Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ
86 bodova - III-4 nagrada

KATEGORIJA A

Učenica: IVONA BAKOVIĆ
Nastavnica : JELENA VALKOVIĆ
89,25 bodova - III-2 nagrada

KATEGORIJA A

Učenica: MAGDALENA MIJATOVIĆ
Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ
89,25 bodova - III-2 nagrada

KATEGORIJA A

Učenica: JELENA HADAŠ
Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ
98,75  bodova - LAUREAT

KATEGORIJA C

Učenica: FRANZISKA ANNE FUNDELIĆ
Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ
98,4 bodova - LAUREAT

 

KOMORNI ANSAMBL

KATEGORIJA B

 KVARTET SREDNJOŠKOLKE
HELENA ŠPANIĆ, EMA SMOJVER, NINA SMOJVER, KLARA KRIŽAN
Nastavnica: FANIKA IVANČIĆ
86,75 bodova - III-2 nagrada

 

Instrument: TRUBA

KATEGORIJA A

Učenik: ANDREJ HERMEŠĆEC
Nastavnik: OZREN ĆORKOVIĆ
97 bodova - I-7 nagrada

 

Instrument: KLARINET

PREDKATEGORIJA B

Učenica: TINA JOLIĆ
Nastavnik: DAVOR POLŠEK
93,75 bodova - II-1 nagrada

56. HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE I PLESA - DRŽAVNO Zagreb, 17. - 24. ožujka 2018.

III. KATEGORIJA
INSTRUMENT: FLAUTA

Učenica: NOEMI MAJTA
Nastavnica: MATEJA ŠARLIJA
Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ
98,58 bodova - 1. nagrada (2. mjesto)

III. KATEGORIJA
INSTRUMENT: FLAUTA

Učenica: ANA BRKIĆ
Nastavnica: MATEJA ŠARLIJA
Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ
98,34 bodova - 1. nagrada (3. mjesto)

III. KATEGORIJA
INSTRUMENT: FLAUTA

Učenica: JELENA HADAŠ
Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ
Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ
97,12 bodova - 2. nagrada

IV. KATEGORIJA
INSTRUMENT: FLAUTA

Učenica: FRANZISKA ANNE FUNDELIĆ
Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ
Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ
99,24 bodova - 1. nagrada (1. mjesto)

I. KATEGORIJA
INSTRUMENT: TRUBA

Učenica: NIKOLA BRUSEK
Nastavnica: OZREN ĆORKOVIĆ
Korepetitor: ZORISLAV FRANČIŠKOVIĆ
96,40 bodova - 2. nagrada

56. HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE I PLESA

VIOLONČELO  - regionalno
Velika Gorica, 23. veljače 2018.

I. KATEGORIJA

Učenica: DORA KULEŠ

Nastavnik: LOVRO KOVAČEVIĆ

Korepetitor: VALENTINA KEZERIĆ ZIRDUM

88,60 BODOVA - 2. NAGRADA

 

IV. KATEGORIJA

Učenik: MATIJA VOKIĆ

Nastavnik: LOVRO KOVAČEVIĆ

Korepetitor: VALENTINA KEZERIĆ ZIRDUM

89,40 BODOVA - 2. NAGRADA

 

VIOLINA  - regionalno
Velika Gorica, 25.-27. veljače 2018.

I. KATEGORIJA

Učenik: DORIAN KREBER

Nastavnica: LJUDMILA KOZIG

Korepetitor: NIKOLA DOMJANIĆ

88,50 BODOVA - 2. NAGRADA

 

III. KATEGORIJA

Učenik: LOVRO BERKOVIĆ

Nastavnica: LJUDMILA KOZIG

Korepetitor: NIKOLA DOMJANIĆ

88,25 BODOVA - 2. NAGRADA

 

SAKSOFON  - regionalno
Jastrebarsko, 26. veljače 2018.

III. KATEGORIJA

Učenica: NIKA EŠEGOVIĆ

Nastavnik: IVAN PAVIĆ

Korepetitor: DARIO SABOL

85,10 BODOVA - 2. NAGRADA

 

III. KATEGORIJA

Učenica: PAOLA RAIČ

Nastavnik: IVAN PAVIĆ

Korepetitor: DARIO SABOL

80,60 BODOVA - 2. NAGRADA

 

III. KATEGORIJA

Učenik: PETAR ŠALAMUN

Nastavnik: IVAN PAVIĆ

Korepetitor: DARIO SABOL

74,40 BODOVA - 3. NAGRADA

 

TRUBA  - regionalno
Samobor, 27. veljače 2018.

I. KATEGORIJA

Učenik: NIKOLA BRUSEK

Nastavnik: OZREN ĆORKOVIĆ

Korepetitor: IVA ŠORŠA

92,80 BODOVA - 1. NAGRADA

 

III. KATEGORIJA

Učenik: ANDREJ HERMEŠĆEC

Nastavnik: OZREN ĆORKOVIĆ

Korepetitor: IVA ŠORŠA

83,60 BODOVA - 2. NAGRADA

56. HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE I PLESA - FLAUTA - regionalno, Jastrebarsko, 23.24. veljače 2018.

I. KATEGORIJA

Učenica: NIKA MARIČIĆ

Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ

Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

88,70 BODOVA - 2. NAGRADA

 

II. KATEGORIJA

Učenica: AMBER ĆURIĆ

Nastavnica: ROBERTA GLAVAŠ

Korepetitor: ZORISLAV FRANČIŠKOVIĆ

86,40 BODOVA - 2. NAGRADA

 

II. KATEGORIJA

Učenica: MARIJA MATKOVIĆ

Nastavnica: ROBERTA GLAVAŠ

Korepetitor: ZORISLAV FRANČIŠKOVIĆ

83,20 BODOVA - 2. NAGRADA

 

III. KATEGORIJA

Učenica: NOEMI MAJTA

Nastavnica: MATEJA ŠARLIJA

Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

93,30 BODOVA - 1. NAGRADA

 

III. KATEGORIJA

Učenica: ANA BRKIĆ

Nastavnica: MATEJA ŠARLIJA

Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

92,30 BODOVA - 1. NAGRADA

 

III. KATEGORIJA

Učenica: JELENA HADAŠ

Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ

Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

90,40 BODOVA - 1. NAGRADA

 

III. KATEGORIJA

Učenica: IVONA BAKOVIĆ

Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ

Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

82,40 BODOVA - 2. NAGRADA

 

III. KATEGORIJA

Učenica: MAGDALENA MIJATOVIĆ

Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ

Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

81,20 BODOVA - 2. NAGRADA

 

III. KATEGORIJA

Učenica: LEA PETEJ

Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ

Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

79,50 BODOVA - 3. NAGRADA

 

IV. KATEGORIJA

Učenica: FRANZISKA ANNE FUNDELIĆ

Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ

Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

98 BODOVA - 1. NAGRADA (1.mjesto)

DRŽAVNO NATJECANJE UČENIKA OSNOVNIH GLAZBENIH ŠKOLA „MLADI PADOVEC“ Novi Marof, 16.-17. veljače 2018.

DISCIPLINA-KATEGORIJA I.- II.

Učenica: DORA ĆURIĆ
Nastavnica: ROBERTA GLAVAŠ
Korepetitor: ZORISLAV FRANČIŠKOVIĆ
82,00 boda - II. NAGRADA

 

DISCIPLINA-KATEGORIJA I.-III.

Učenica: SARA VIDA KOVAČIĆ
Nastavnica: ROBERTA GLAVAŠ
Korepetitor: ZORISLAV FRANČIŠKOVIĆ
71,00 bod - III. NAGRADA

 

DISCIPLINA-KATEGORIJA II.-II.

Učenik: NIKOLA BRUSEK
Nastavnik: OZREN ĆORKOVIĆ   
Korepetitor: ZORISLAV FRANČIŠKOVIĆ
97,67 bodova - I. NAGRADA

 

DISCIPLINA-KATEGORIJA III.-III.

Učenica: DORA DVORSKI
Nastavnica: ANDREJA SEMEŠ MODRIĆ
83,33 bodova - II. NAGRADA

 

DISCIPLINA-KATEGORIJA III.-III.

Učenica: LUCIJA REZO
Nastavnica: ANDREJA SEMEŠ MODRIĆ
92,00 boda - I. NAGRADA

55. HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE KOMORNI SASTAVI - DRŽAVNO, Zagreb, 6 - 9. prosinca 2017.

KATEGORIJA
GLASOVIRSKI DUO
IV. kat.

Učenici:
Marija Topić
Jakov Borovec

Nastavnica: Marina Mijatović

95,54 bodova - II. nagrada

 

KATEGORIJA
DUA
II. kat.

Učenici:
Franziska Anne Fundelić-flauta
Marko Kovačić-gitara

Nastavnica: Jelena Valković

99,52 bodova - I. nagrada

NATJECANJE MLADIH GLAZBENIKA SONUS OP.4 KRIŽEVCI, 03. - 11. veljače 2018.

KATEGORIJA
I.

Učenica: LUCIJA JOSIPOVIĆ
Instrument: KLAVIR

Nastavnica: VALENTINA KEZERIĆ ZIRDUM

79,33 bodova - 3. nagrada

 

KATEGORIJA
III.

Učenica: MARIJA MARTINEK
Instrument: KLAVIR

Nastavnica: ANA GLASNOVIĆ

66,67 bodova - PRIZNANJE

 

KATEGORIJA
I.

Učenik: IVAN BONUS
Instrument: HARMONIKA

Nastavnica: BILJANA VITANOVIĆ

90,75 bodova - 1. nagrada

 

KATEGORIJA
I.

Učenik: MARKO DŽOLIĆ
Instrument: HARMONIKA

Nastavnik: MISLAV SVIBEN

89,40 bodova - 2. nagrada

 

KATEGORIJA
I.

Učenica: LANA GRGIĆ
Instrument: HARMONIKA

Nastavnica: BILJANA VITANOVIĆ

88,83 bodova - 2. nagrada

 

KATEGORIJA
I.

Učenik: LEON MEDVED
Instrument: HARMONIKA

Nastavnik: MISLAV SVIBEN

84,60 bodova - 2. nagrada

 

KATEGORIJA
I.

Učenik: JOSIP STANIĆ
Instrument: HARMONIKA

Nastavnik: MISLAV SVIBEN

82,80 bodova - 2. nagrada

 

KATEGORIJA
II.

Učenik: PETAR JELAKOVIĆ
Instrument: HARMONIKA

Nastavnica: BILJANA VITANOVIĆ

90,00 bodova - 1. nagrada

 

KATEGORIJA
III.

Učenik: KREŠIMIR JELEČKI
Instrument: HARMONIKA

Nastavnica: VALENTINA MIKULIĆ

74,00 bodova - 3. nagrada

 

KATEGORIJA
II.

Učenica: MARIJA BABIĆ
Instrument: VIOLINA

Nastavnica: LJUDMILA KOZIG

92,40 bodova - 1. nagrada

 

KATEGORIJA
III.

Učenik: LOVRO BERKOVIĆ
Instrument: VIOLINA

Nastavnica: LJUDMILA KOZIG

84,80 bodova - 2. nagrada

 

KATEGORIJA
III.

Učenik: VITO SREMEC
Instrument: VIOLINA

Nastavnica: LJUDMILA KOZIG

82,20 bodova - 2. nagrada

 

KATEGORIJA
I.

Učenik: RADOSLAV ANTE GOJEVIĆ
SOLFEGGIO

Nastavnica: ANTONIJA POLJUHA

72,00 bodova - 3. nagrada

 

KATEGORIJA
II.

Učenica: SARA PAVKOVIĆ
       SOLFEGGIO

Nastavnica: RENATA MATUS

82,00 BODOVA - 2. nagrada

 

KATEGORIJA
II.

Učenica: VIKTORIJA ACMAN
   SOLFEGGIO

Nastavnica: RENATA MATUS

46,67 bodova - PRIZNANJE

55. HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE KOMORNI SASTAVI - ŽUPANIJSKO Zagreb, 8. -10. studenog 2017.

KATEGORIJA
GLASOVIRSKI DUO
IV. kat.

Učenici:
Marija Topić
Jakov Borovec

Nastavnica: Marina Mijatović

91 bod -  I. nagrada

 

KATEGORIJA
DUA
II. kat.

Učenici:
Franziska Anne Fundelić-flauta
Marko Kovačić-gitara

Nastavnica: Jelena Valković

97,67 bodova - I. nagrada

 

KATEGORIJA
TRIA I. kat.

Učenici:
Ivona Baković– flauta
Karlo Bukal– harmonika
Domagoj Tupek - gitara

Nastavnica: Biljana Vitanović

88 bodova - II. nagrada

 

KATEGORIJA
KVARTETI
II. kat.

Učenici:
Helena Španić-flauta
Ema Smojver-flauta
Nina Smojver-flauta
Klara Križan-klavir

Nastavnica: Fanika Ivančić

83,67 bodova - II. nagrada

 

KATEGORIJA
KVINTETI

Učenici:
Jelena Hadaš-flauta
Magdalena Škoda-flauta
Magdalena Mijatović-flauta
Barbara Domitrović-flauta
Lea Petej-flauta

Nastavnica: Fanika Ivančić

85,33 bodova - II. nagrada

9. ANTON EBERST COMPETITION Novi Sad, Srbija, 23. - 27. studenog 2017.

KATEGORIJA
JUNIOR

Učenik: LOVRO LUBINA
1. nagrada (1.mjesto)

Instrument: KLARINET

Nastavnik: DAVOR POLŠEK
Korepetitor: ZORISLAV FRANČIŠKOVIĆ

1. MEĐUNARODNO NATJECANJE OHRIDSKI BISERI Ohrid, Makedonija, 15. lipnja – 21. lipnja 2017.

PREDKATEGORIJA KLARINET

Učenik: LOVRO LUBINA
Bodovi 99,80 - 1. nagrada (1.mjesto)

Nastavnik: DAVOR POLŠEK
Korepetitor: IGOR GRGURIĆ

 

PREDKATEGORIJA KLARINET

Učenik: BORNA JELEČKI
94,80 bodova - 2. nagrada

Nastavnik: DAVOR POLŠEK
Korepetitor: IGOR GRGURIĆ

 

PREDKATEGORIJA FLAUTA

Učenica: MAGDALENA MIJATOVIĆ
91,80 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ
Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

 

PREDKATEGORIJA FLAUTA

Učenica: JELENA HADAŠ
94,60 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ
Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

 

A KATEGORIJA FLAUTA

Učenica: NOEMI MAJTA
92,60 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: ROBERTA GLAVAŠ
Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

 

B KATEGORIJA FLAUTA

Učenica: FRANZISKA ANNE FUNDELIĆ
98,80 bodova - 1. nagrada (1.mjesto)

Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ
Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

15. CONCORSO INTERNAZIONALE PER CLARINETTO „CITTA DI CARLINO“ Carlino (Ud.) Italija, 27. - 29. listopada 2017.

KATEGORIJA
BABY

Učenik: LOVRO LUBINA
96 bodova - 1. nagrada (1.mjesto)

Instrument: KLARINET

Nastavnik: DAVOR POLŠEK
Korepetitor: ZORISLAV FRANČIŠKOVIĆ

 

Učenik: BORNA JELEČKI
86 bodova - 3. nagrada

 

Instrument: KLARINET

Nastavnik: DAVOR POLŠEK
Korepetitor: ZORISLAV FRANČIŠKOVIĆ

6. MEĐUNARODNO NATJECANJE „FANTAST“ Bečej, 15. – 23. svibnja 2017.

KATEGORIJA BEBI KLAVIR

Učenica: LANA CAR
91 bod- 1. nagrada

Nastavnik: NIKOLA DOMJANIĆ

 

III. KATEGORIJA
VIOLINA

Učenik: VITO SREMEC
88,67 bodova - 2. kategorija

Nastavnica: LJUDMILA KOZIG
Korepetitor: NIKOLA DOMJANIĆ

 

I. KATEGORIJA
TAMBURE

Učenica: KATARINA FRANČIĆ
96,33 bodova - 1. nagrada

Nastavnica: SILVIJA MUŽAK
Korepetitor: ZRINKA MUŽEK

 

I. KATEGORIJA
TAMBURE

Učenica: DUNJA SOLDO
96,33 bodova - 1. nagrada

Nastavnica: IVANKA ŠEBREK
Korepetitor: ZRINKA MUŽEK

 

III. KATEGORIJA
TAMBURE

Učenik: BORNA KRALJ
95 bodova - 1. nagrada

Nastavnica: IVANKA ŠEBREK
Korepetitor: ZRINKA MUŽEK

 

IV. KATEGORIJA
TAMBURE

Učenik: LOVRO GAŠPAR
89,67 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: KLARA ŠIMIČIĆ
Korepetitor: ZRINKA MUŽEK

 

V. KATEGORIJA
TAMBURE

Učenica: ELENA BONUS
90 bodova - 1. nagrada

Nastavnica: IVANKA ŠEBREK
Korepetitor: ZRINKA MUŽEK

JEUNESSES INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION "DINU LIPATTI" BUKUREŠT, 13. - 20.5.2017.

C kategorija (14-17 godina)

Učenica: Franziska Anne Fundelić
3.nagrada

Nastavnica: Jelena Valković
Korepetitor: Margareta Golenić

 

7. MEĐUNARODNO KOROŠKO KLAVIRSKO NATJECANJE
RADLJE OB DRAVI, 26. - 29. svibnja 2017.

 

1. KATEGORIJA

Učenica: LEA KOS
ZLATNA NAGRADA

Nastavnica: ANDREJA SEMEŠ MODRIĆ

 

1. KATEGORIJA

Učenica: KLARA BILANDŽIJA
ZLATNA NAGRADA

Nastavnik: NIKOLA DOMJANIĆ

 

2. KATEGORIJA

Učenica: BRIGITA MARIĆ
ZLATNA NAGRADA

Nastavnica: IVA MATOŠEVIĆ

 

4. KATEGORIJA

Učenica: LUCIJA REZO
SREBRNA NAGRADA

Nastavnica: ANDREJA SEMEŠ MODRIĆ

 

4. KATEGORIJA

Učenica: DORA DVORSKI
BRONČANA NAGRADA

Nastavnica: ANDREJA SEMEŠ MODRIĆ

 

7. KATEGORIJA

Učenica: KLARA KRIŽAN
PRIZNANJE

Nastavnica: MARINA MIJATOVIĆ

4. MEĐUNARODNO NATJECANJE BISTRIČKI ZVUKOLIK Marija Bistrica, 04. - 07.5.2017.

5. KATEGORIJA

Učenik: MARKO KOVAČIĆ
94,292 bodova - 1. nagrada (4.mjesto)
Posebna nagrada HUGIP-a  za najbolju gitarističku izvedbu

Nastavnik: PEDRO RIBEIRO RODRIGUES

 

KOMORNA

1. KATEGORIJA

TRIO KA.I.DO.

Učenici: KARLO BUKAL harmonika, IVONA BAKOVIĆ flauta, DOMAGOJ TUPEK gitara
99,833 bodovi - 1. nagrada (1.mjesto)
Apsolutni pobjednik natjecanja

Nastavnica : BILJANA VITANOVIĆ

8. HRVATSKO NATJECANJE ZA HARMONIKU Daruvar, 12. - 13. svibnja 2017.

KATEGORIJA PETAR PAN

Učenik: TOMISLAV GALOVIĆ
93 bodova - 1. nagrada

Nastavnica: BILJANA VITANOVIĆ

 

B KATEGORIJA

Učenik: KREŠIMIR JELEČKI
93 bodova - 1. nagrada (4.mjesto)

Nastavnica: VALENTINA KASAJIĆ

 

B KATEGORIJA

Učenik: MATEJ SMETKO
90 bodova - 1. nagrada

Nastavnica: LJERKA PAŠALIĆ

 

C KATEGORIJA

Učenik: DAMJAN ŠARLIJA
85,66 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: LJERKA PAŠALIĆ

MEĐUNARODNO NATJECANJE PIJANISTA MEMORIJAL „JURICA MURAI“ Varaždin, 23.-29. travnja 2017.

B KATEGORIJA

Učenica : KORINA SVIBEN
84,67 bodova - PRIZNANJE

Nastavnica: ANDREJA SEMEŠ MODRIĆ

 

B KATEGORIJA

Učenica : SARA KRALJ
      83 boda - PRIZNANJE

Nastavnica: MARINA MIJATOVIĆ

 

C KATEGORIJA

Učenica: MARIJA TOPIĆ
81,50 bodova - PRIZNANJE

Nastavnica: MARINA MIJATOVIĆ

 

D KATEGORIJA

Učenik: JAKOV BOROVEC
86 bodova - 3. nagrada

Nastavnica: MARINA MIJATOVIĆ

42. MEĐUNARODNI SUSRET HARMONIKAŠA Pula, 26.-29. travnja 2017.

A 1 KATEGORIJA

Učenik: PETAR MILIČEVIĆ
92,33 bodova - 1. nagrada

Nastavnica: BILJANA VITANOVIĆ

 

KOMORNI SASTAVI
A KATEGORIJA

TRIO KA.I.DO:
Učenici: KARLO BUKAL, IVONA BAKOVIĆ, DOMAGOJ TUPEK
94,40 bodova - 1. nagrada (1. mjesto)

Nastavnica: BILJANA VITANOVIĆ

 

ORKESTRI
A KATEGORIJA

HARMONIKAŠKI ORKESTAR
86,71 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: VALENTINA KASAJIĆ

DNEVI KITARE KRŠKO, 09. travnja 2017.

KATEGORIJA: KOMORNA 3.

Učenici: MIHAEL BELAS
GLORIA PEVEK
Bodovi: 86

Nastavnica: ALEKSANDRA NAĐ

Nagrada: SREBRNO PRIZNANJE

14. MEĐUNARODNO NATJECANJE PUHAČA „ STEVAN MOKRANJAC“ POŽAREVAC, 20. – 23. travnja 2017.

1.KATEGORIJA

Učenik: LOVRO LUBINA
99 bodova - 1. nagrada (1.mjesto)

Nastavnik: DAVOR POLŠEK
Korepetitor: IGOR GRGURIĆ

 

1.KATEGORIJA

Učenik: BORNA JELEČKI
92,33 bodova - 2. nagrada

Nastavnik: DAVOR POLŠEK
Korepetitor: IGOR GRGURIĆ

 

55. HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE I PLESA - DRŽAVNO Zagreb, 01. - 08. travnja 2017.

II. KATEGORIJA
KLAVIR

Učenica: MAJA ŠOKAC
97,82 - 2. nagrada

Nastavnica : MARINA MIJATOVIĆ

 

III. KATEGORIJA
KLAVIR

Učenik: DONAT MARKO PANTALON
97,60 - 2. nagrada

Nastavnica : ANDREJA SEMEŠ MODRIĆ

 

I. KATEGORIJA
GITARA

Učenica : DORA TUPEK
100 - 1. nagrada (1.mjesto)

Nastavnik: PEDRO RIBEIRO RODRIGUES

 

II. KATEGORIJA
GITARA

Učenik: DOMAGOJ TUPEK
99,76 - 1. nagrada (1.mjesto)

Nastavnik: PEDRO RIBEIRO RODRIGUES

 

II. KATEGORIJA
BRAČ

Učenik: LOVRO GAŠPAR
97,02 - 2. nagrada

Nastavnica : KLARA ŠIMIČIĆ
Korepetitor: ZRINKA MUŽEK

22. MEĐUNARODNO NATJECANJE „DALEKI AKORDI“ Split-Kaštela, 03. - 8. travnja 2017.

2. KATEGORIJA

MARIJA BABIĆ
VIOLINA
49,75 - 2. nagrada

Nastavnica: LJUDMILA KOZIG
Korepetitor: NIKOLA DOMJANIĆ

 

2. KATEGORIJA

VITO SREMEC
VIOLINA
44,50 - 3. nagrada

Nastavnica: LJUDMILA KOZIG
Korepetitor: NIKOLA DOMJANIĆ

 

3. KATEGORIJA

LOVRO BERKOVIĆ
VIOLINA
42,25 - 3. nagrada

Nastavnica: LJUDMILA KOZIG
Korepetitor: NIKOLA DOMJANIĆ

 

4. KATEGORIJA

MATIJA VOKIĆ
VIOLONČELO
50,75 - 2. nagrada

Nastavnik: LOVRO KOVAČEVIĆ
Korepetitor: ZORISLAV FRANČIŠKOVIĆ

 

1. KATEGORIJA

AMBER ĆURIĆ
FLAUTA
46,65 - 2. nagrada

Nastavnica: ROBERTA GLAVAŠ
Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

 

1. KATEGORIJA

ANA MARTINOVIĆ
FLAUTA
40,90 - 3. nagrada

Nastavnica: ROBERTA GLAVAŠ
Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

 

2. KATEGORIJA

ANA BRKIĆ
FLAUTA
57 - 1. nagrada (3.mjesto)

Nastavnica: MATEJA ŠARLIJA
Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

 

3. KATEGORIJA

NOEMI MAJTA
FLAUTA
57,50 - 1. nagrada (2.mjesto)

Nastavnica: ROBERTA GLAVAŠ
Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

 

2. KATEGORIJA

ANDREJ HERMEŠĆEC
TRUBA
55,33 - 1. nagrada (5.mjesto)

Nastavnik: OZREN ĆORKOVIĆ
Korepetitor: IGOR GRGURIĆ

Woodwind&Brass Varaždin 23. - 31.3.2017.

A KATEGORIJA

DOMINIK DILBER
93,27 bodova - II. nagrada

Nastavnica: ROBERTA GLAVAŠ
Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

 

B KATEGORIJA

 AMBER ĆURIĆ
92,33 - II. nagrada

Nastavnica: ROBERTA GLAVAŠ
Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

 

C KATEGORIJA

ANA BRKIĆ
96,50 - I. nagrada

Nastavnica: MATEJA ŠARLIJA
Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

 

C KATEGORIJA

 NOEMI MAJTA
96,20 - I. nagrada

Nastavnica: ROBERTA GLAVAŠ
Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

 

C KATEGORIJA

 JELENA HADAŠ
93,83 - II. nagrada

Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ
Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

 

C KATEGORIJA

 MAGDALENA MIJATOVIĆ
89,27 - III. nagrada

Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ
Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

 

E KATEGORIJA

 FRANZISKA ANNE FUNDELIĆ
100 - I. nagrada (1.mjesto)

Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ
Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

 

KLARINET

A KATEGORIJA

EMA KOLIĆ
88,33 - III. nagrada

Nastavnik: MARTIN POTOČNIK
Korepetitor: IGOR GRGURIĆ

 

A KATEGORIJA

MARTA VIDOVIĆ
96,33 - I. nagrada - (2.mjesto)

Nastavnik: MARTIN POTOČNIK
Korepetitor: IGOR GRGURIĆ

 

C KATEGORIJA

LUKA LUČIĆ
83,67 - PRIZNANJE

Nastavnik: MARTIN POTOČNIK
Korepetitor: IGOR GRGURIĆ

3. ZAGREB GUITAR FESTIVAL 26. ožujka - 01.travnja 2017.

II. KATEGORIJA

Učenica: LAURA PISAČIĆ
SREBRNA MEDALJA

Nastavnica: ANGENIJA ĐUGA

 

III. KATEGORIJA

Učenik: FILIP BUHINIČEK
SREBRNA MEDALJA

Nastavnica: ANGENIJA ĐUGA

 

IV. KATEGORIJA

Učenik: LOVRO POLOVANEC
ZLATNA MEDALJA

Nastavnik: PEDRO RIBEIRO RODRIGUES

 

IV. KATEGORIJA

Učenik: MARKO KOVAČIĆ
SREBRNA MEDALJA

Nastavnik: PEDRO RIBEIRO RODRIGUES

 

VII. KATEGORIJA

DUO

Učenici: MIHAEL BELAS
GLORIA PEVEK
1.nagrada (3.mjesto)

Nastavnica: ALEKSANDRA NAĐ

14. INTERNATIONAL COMPETITION DAVORIN JENKO - Beograd, 02. ožujka - 12. ožujka 2017.

A KATEGORIJA

ANDREJ HERMEŠČEC - TRUBA
99 bodova - 1. nagrada (2.mjesto)

Nastavnik: OZREN ĆORKOVIĆ
Korepetitor: IGOR GRGURIĆ

 

JUNIOR A KATEGORIJA

VIDOVIĆ MARTA - KLARINET
98.25 bodova - 1. nagrada (2.mjesto)

Nastavnik: MARTIN POTOČNIK
Korepetitor: IGOR GRGURIĆ

 

JUNIOR A KATEGORIJA

EMA KOLIĆ - KLARINET
92.25 bodova - 2. nagrada

Nastavnik: MARTIN POTOČNIK
Korepetitor: IGOR GRGURIĆ

 

A KATEGORIJA

LUKA LUČIĆ - KLARINET
88.50 bodova - 3. nagrada

Nastavnik: MARTIN POTOČNIK
Korepetitor: IGOR GRGURIĆ

 

A KATEGORIJA

EŠEGOVIĆ NIKA - SAKSOFON
88.75 bodova - 3. nagrada

Nastavnik: IVAN PAVIĆ
Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

 

A KATEGORIJA

PETAR ŠALAMUN - SAKSOFON
87.75 bodova - 3. nagrada

Nastavnik: IVAN PAVIĆ
Korepetitor: MARGARETA GOLENIĆ

 

JUNIOR B KATEGORIJA

MARIJA MATKOVIĆ - FLAUTA
82 boda - priznanje

Nastavnica: ROBERTA GLAVAŠ
Korepetitor: ZORISLAV FRANČIŠKOVIĆ

 

A KATEGORIJA

NOEMI MAJTA - FLAUTA
94,25 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: ROBERTA GLAVAŠ
Korepetitor: ZORISLAV FRANČIŠKOVIĆ

 

A KATEGORIJA

ANA BRKIĆ - FLAUTA
100 bodova - 1. nagrada - laureat

Nastavnica: MATEJA ŠARLIJA
Korepetitor: ZORISLAV FRANČIŠKOVIĆ

 

KOMORNA A KATEGORIJA

TRIO:

MAGDALENA MIJATOVIĆ
MATIJA VOKIĆ
JAKOV BOROVEC
99 bodova - laureat

Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ

 

KOMORNA B KATEGORIJA

KVINTET TUTTI FLUTI:
EMA SMOJVER
NINA SMOJVER
HELENA ŠPANIĆ
BARBARA DOMITROVIĆ
LEA PETEJ
92,75 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: FANIKA IVANČIĆ

 

KOMORNA B KATEGORIJA

SEPTET:
RUŽA BABIĆ
TOMAS BEVANDA
JOSIP HADAŠ
LUKA ĆURIĆ
PETAR BRUČIĆ
PAVUK MAGDALENA ŠKODA
JELENA HADAŠ
94,25 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: SILVIJA MUŽAK

55. HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE I PLESA

GITARA  - regionalno
Velika Gorica, 07. ožujka 2017.

I. KATEGORIJA

DORA TUPEK
99,80 bodova - 1. nagrada (1.mjesto)

Nastavnik: PEDRO RIBEIRO RODRIGUES

 

II. KATEGORIJA

DOMAGOJ TUPEK
98,80 bodova - 1. nagrada (1.mjesto)

Nastavnik: PEDRO RIBEIRO RODRIGUES

 

II. KATEGORIJA

LUKA JUKIĆ
87,60 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: ANGENIJA ĐUGA

 

III. KATEGORIJA

FILIP BUHINIČEK
87 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: ANGENIJA ĐUGA

 

KLAVIR  - regionalno
Novska, 06. ožujka 2017.

II. KATEGORIJA

MAJA ŠOKAC
90,40 bodova - 1. nagrada

Nastavnica: MARINA MIJATOVIĆ

 

III. KATEGORIJA

DONAT MARKO PANTALON
94,50 bodova - 1. nagrada

Nastavnica: ANDREJA SEMEŠ MODRIĆ

 

TAMBURA  - regionalno
Jastrebarsko, 05. ožujka 2017.

1. KATEGORIJA - BISERNICA

NIKA JURČEVIĆ
89,58 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: IVANKA ŠEBREK
Korepetitor: ZRINKA MUŽEK

 

1. KATEGORIJA - BISERNICA

RAFAELA KRZNARIĆ
88,40 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: SILVIJA MUŽAK
Korepetitor: ZRINKA MUŽEK

 

2. KATEGORIJA - BRAČ

LOVRO GAŠPAR
90 bodova - 1. nagrada

Nastavnica: KLARA ŠIMIČIĆ
Korepetitor: ZRINKA MUŽEK

 

SOLFEGGIO  - regionalno
Zadar, 02. ožujka 2017.

II. KATEGORIJA

DAMJAN ŠARLIJA
80,70 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: ANTONIJA POLJUHA

DAVORIN JENKO DAVORIN JENKO DAVORIN JENKO

DRŽAVNO NATJECANJE UČENIKA OSNOVNIH GLAZBENIH ŠKOLA „MLADI PADOVEC“. Novi Marof, 11. veljače 2017.

I. KATEGORIJA

NIKOLA BRUSEK
97 bodova - 1. nagrada

Nastavnik: OZREN ĆORKOVIĆ
Korepetitor: ZORISLAV FRANČIŠKOVIĆ

 

I. KATEGORIJA

DORA ĆURIĆ flauta
86 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: ROBERTA GLAVAŠ
Korepetitor: ZORISLAV FRANČIŠKOVIĆ

 

II. KATEGORIJA

ANA BRKIĆ flauta
96 bodova - 1. nagrada

Nastavnica: MATEJA ŠARLIJA
Korepetitor: JELENA VALKOVIĆ

 

II. KATEGORIJA

IVONA BAKOVIĆ flauta
92 boda - 1. nagrada

Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ
Korepetitor: JELENA VALKOVIĆ

 

III. KATEGORIJA

MAGDALENA ŠKODA flauta
91 bod - 1. nagrada

Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ
Korepetitor: JELENA VALKOVIĆ

 

III. KATEGORIJA

LEA PETEJ flauta
90 bodova - 1. nagrada

Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ
Korepetitor: JELENA VALKOVIĆ

 

III. KATEGORIJA

ANDREJ HERMEŠČEC truba

85 bodova - 2. nagrada

Nastavnik: OZREN ĆORKOVIĆ
Korepetitor: IGOR GRGURIĆ

 

III. KATEGORIJA

LAURA HEGEDUŠ
70 bodova - 3. nagrada

Nastavnica: ROBERTA GLAVAŠ
Korepetitor: ZORISLAV FRANČIŠKOVIĆ

NATJECANJE MLADIH GLAZBENIKA SONUS OP.3 KRIŽEVCI 15.-25.VELJAČE 2017.

I. KATEGORIJA

MARIJA LEVAR klavir
81,67 bodova - 2. nagrada

Nastavnik: NIKOLA DOMJANIĆ
 

II. KATEGORIJA

LUCIJA REZO klavir
84,33 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: ANDREJA SEMEŠ MODRIĆ

 

II. KATEGORIJA

TEREZA SUBAŠIĆ klavir
80,00 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: IVA MATOŠEVIĆ

 

III. KATEGORIJA

TONI TUPEK klavir
88,00 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: ANDREJA SEMEŠ MODRIĆ

 

III. KATEGORIJA

MARIJA TOPIĆ klavir
84,33 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: MARINA MIJATOVIĆ

 

III. KATEGORIJA

KORINA SVIBEN klavir
83,00 boda - 2. nagrada

Nastavnica: ANDREJA SEMEŠ MODRIĆ

 

III. KATEGORIJA

JAKOV BOROVEC klavir
78,67 bodova - 3. nagrada

Nastavnica: MARINA MIJATOVIĆ

 

IV. KATEGORIJA

DONAT MARKO PANTALON klavir
95,00 bodova - 1. nagrada

Nastavnica: ANDREJA SEMEŠ MODRIĆ

 

I. KATEGORIJA

VIKTORIJA ACMAN solfeggio
82,00 boda - 2. nagrada

Nastavnica: RENATA HRŽENJAK

 

II. KATEGORIJA

SARA PAVKOVIĆ solfeggio
92,67 bodova - 1. nagrada

Nastavnica: RENATA HRŽENJAK

 

II. KATEGORIJA

JELENA HADAŠ solfeggio
46,00 bodova - PRIZNANJE

Nastavnica: RENATA HRŽENJAK

 

I. KATEGORIJA

NIKA JURČEVIĆ bisernica
86,83 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: IVANKA ŠEBREK

 

II. KATEGORIJA

RAFAELA KRZNARIĆ bisernica
78,83 bodova - 3. nagrada

Nastavnica: SILVIJA MUŽAK

 

III. KATEGORIJA

LOVRO GAŠPAR brač
90,33 bodova - 1. nagrada

Nastavnica: KLARA ŠIMIČIĆ

 

II. KATEGORIJA

ANA BRKIĆ flauta
96 bodova - 1. nagrada - 1.mjesto

Nastavnica: MATEJA ŠARLIJA

 

II. KATEGORIJA

SARA FRANČIŠKOVIĆ flauta
86 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ

 

III. KATEGORIJA

MAGDALENA MIJATOVIĆ flauta
87 bodova - 2. nagrada

Nastavnica: JELENA VALKOVIĆ

11. INTERNATIONAL ARS NOVA TRIESTE - od 7. -10. prosinca 2016.

GLASOVIRSKI DUO B kat.

Maja Šokac, Ivan Petrović-Poljak
93 boda - II. kategorija - Posebna nagrada za  najvirtuozniju izvedbu
Nastavnice: Vesna Fretze (OGŠ R.Matz)
Marina Mijatović

 

14. INTERNATIONAL COMPETITION DAVORIN JENKO - Beograd, 28.1. - 02.02.2017.

GLASOVIRSKI DUO A kat.
Maja Šokac, Ivan Petrović-Poljak 100 bodova - I. nagrada - LAUREAT
Nastavnice: Marina Mijatović i Vesna Fretze (OGŠ R.Matz)

A
Maja Šokac 97,20 bodova - I.- 6.
Nastavnica: Marina Mijatović

 

54. HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE KOMORNI SASTAVI - REGIONALNO

Zagreb, 05. studenog 2016.

KATEGORIJA GLASOVIRSKI DUO II. kat.
Maja Šokac i Ivan Petrović-Poljak
97,67 bodova - I. nagrada
Nastavnice: Marina Mijatović i Vesna Fretze (OGŠ R.Matz)

DUO GITARA II.kat.
Marko Kovačić i Lovro  Polovanec
99,33 bodova - I. nagrada
Nastavnik: Pedro R.Rodrigues

DUO FLAUTA-BISERNICA II. kat.
Helena Španić i Luka Ćurić
86 bodova - II. nagrada
Nastavnica: Silvija Mužak

TRIO FLAUTA VIOLONČELO KLAVIR I.kat.
Magdalena Mijatović, Matija Vokić i Jakov Borovec
91 bod - I. nagrada
Nastavnica: Jelena Valković

KVINTET FLAUTA II. kat.
Helena Španić, Ema Smojver, Nina Smojver, Barbara Domitrović i Lea Petej
87,33 bodova - II. nagrada
Nastavnica: Fanika Ivančić

SEKSTET II. kat.
Jelena Hadaš  flauta, Magdalena Škoda  flauta, Ruža Babić bisernica, Tomas Bevanda brač, Josip Hadaš brač i Petar Bručić Pavuk čelo
91,67 bodova - I. nagrada
Nastavnica: Silvija Mužak

54. HRVATSKO NATJECANJE UČENIKA I STUDENATA GLAZBE KOMORNI SASTAVI - DRŽAVNO

Zagreb, 7. -10. prosinca 2016.

GLASOVIRSKI DUO II. kat.
Maja Šokac, Ivan Petrović-Poljak
97,96 bodova - II. nagrada
Nastavnice: Marina Mijatović i Vesna Fretze (OGŠ R.Matz)

DUO GITARA II.kat.
Marko Kovačić, Lovro  Polovanec
98,84 bodova - I. nagrada (3.mjesto)
Nastavnik: Pedro R.Rodrigues

TRIO FLAUTA VIOLONČELO KLAVIR I.kat.
Magdalena Mijatović, Matija Vokić i Jakov Borovec
89,40 bodova - priznanje
Nastavnica: Jelena Valković

SEKSTET II. kat.
Jelena Hadaš  flauta, Magdalena Škoda  flauta, Ruža Babić bisernica, Tomas Bevanda brač, Josip Hadaš brač, Petar Bručić Pavuk čelo
96,10 bodova - II. nagrada
Nastavnica: Silvija Mužak

6. MEĐUNARODNO KOROŠKO KLAVIRSKO NATJECANJE, RADLJE OB DRAVI, 22.svibnja 2016.

2. kategorija
KARLO STJEPANOVIĆ, 1. nagrada, 1.mjesto
Nastavnik : Dejan Petrinić

7. INTERNACIONALNI FESTIVAL HARMONIKE AKORDEON ART, Sarajevo 15. - 17.lipnja 2016.

4. kategorija
KARLO BUKAL, 2. nagrada, 
84 bodova
Nastavnica : Biljana Vitanović, prof.

MEĐUNARODNO NATJECANJE FANTAST 2016. BEČEJ, 09. – 17. SVIBNJA 2016.

VIOLINA 1. kategorija

MARIA BABIĆ
1. nagrada
93,67 bodova

 

VIOLINA 2. kategorija

VITO SREMEC
1. nagrada
95 bodova

Nastavnica : Ljudmila Kozig, prof.
Korepetitor : Nikola Domjanić, prof.

7.HRVATSKO NATJECANJE ZA HARMONIKU DARUVAR, 13.-14.svibnja 2016.

KATEGORIJA PETAR PAN

MATEO MATEŠIĆ

1. nagrada
90,66 bodova
Nastavnica : Valentina Kasajić, prof.

NIKŠA JURAGA
2. nagrada
89 bodova
Nastavnica : Kristinka Kadak, prof.

PETAR MILIČEVIĆ
2. nagrada
88 bodova
Nastavnica : Biljana Vitanović, prof.

 

KATEGORIJA B

KARLO BUKAL

2. nagrada
87,66 bodova
Nastavnica : Biljana Vitanović, prof.

KREŠIMIR JELEČKI
2. nagrada
83,66 bodova
Nastavnica : Valentina Kasajić, prof.

 

KATEGORIJA A

NOA TOMAŠEVIĆ
1. nagrada
91 bod
Nastavnica : Valentina Kasajić, prof.

MARIO DILBER
2. nagrada
85 bodova
Nastavnica : Kristinka Kadak, prof.

KARLO KUS
2. nagrada
85 bodova
Nastavnica : Kristinka Kadak, prof.

 

KATEGORIJA C

LUKA GRGIĆ

2. nagrada
85,06 bodova
Nastavnica : Biljana Vitanović, prof.

DAMJAN ŠARLIJA
2. nagrada
82,66 bodova
Nastavnica: Ljerka Pašalić, prof.mentor

DANIJEL FILIPOVIĆ
2. nagrada
81,33 bodova
Nastavnica : Biljana Vitanović, prof.

13. MEĐUNARODNO NATJECANJE PUHAČA „STEVAN MOKRANJAC“

POŽAREVAC, 21. – 24. travnja 2016.


KLARINET predkategorija

LOVRO LUBINA 1. nagrada (3.mjesto)
97,66 bodova
Nastavnik: Davor Polšek, prof.


KLARINET 1.kategorija

LUKA LUČIĆ 2. nagrada
93 boda
Nastavnik : Martin Potočnik, prof.

Korepetitor: Igor Grgurić, prof.


KOMORNA

TRIO: PAOLA GRIFONI
LUKA LUČIĆ
MARIJA TOPIĆ

1. nagrada (2.mjesto)
99 bodova
Nastavnik : Davor Polšek, prof.

3. MEĐUNARODNO NATJECANJE TAMBURAŠA

POŽEGA, 22. – 23. TRAVNJA 2016.


BISERNICA 1. kategorija

BORNA KRALJ 2. nagrada
87,33 bodova
Nastavnica: Ivanka Šebrek, prof.

RAFAELA KRZNARIĆ 2. nagrada
86,77 bodova
Nastavnica :  Silvija Mužak, prof.


BISERNICA 2. kategorija

RUŽA BABIĆ 3. nagrada
77,33 bodova
Nastavnica: Silvija Mužak, prof.

korepetitorica: Zrinka Mužek, prof.

BRAČ 1. kategorija


LOVRO GAŠPAR 2. nagrada
89,67 bodova
Nastavnica: Klara Šimičić, prof.

BRAČ 3. kategorija

LUKA ĆURIĆ 3. nagrada
71,67 bodova
Nastavnica :  Silvija Mužak, prof.
korepetitorica: Zrinka Mužek, prof.

 

OMIŠ GUITAR FEST

19. – 23. travnja 2016.


KLASIČNA GITARA III. Kategorija

FILIP BUHINIČEK 2. nagrada
88,33 bodova
Nastavnica : Angenija Đuga, prof.

MEĐUNARODNO NATJECANJE PUHAČA WOODWIND & BRASS

VARAŽDIN, 08. – 15. travnja 2016.

 

FLAUTA D kategorija

Franziska Anne Fundelić 1. nagrada
100 bodova
Nastavnica : Jelena Valković, prof.

Paola Grifoni 2. nagrada
90 bodova
Nastavnica : Roberta Glavaš, prof.


FLAUTA B kategorija

Jelena Hadaš 1. nagrada 2. mjesto
99 bodova
Nastavnica : Jelena Valković, prof.

Marija Matković 2. nagrada
90,90 bodova
Nastavnica : Roberta Glavaš, prof.


FLAUTA C kategorija

Ana Brkić 1. nagrada, 2.mjesto
97,10 bodova
Nastavnica : Mateja Šarlija, prof.

Noemi Majta 2. nagrada
92,07 bodova
Nastavnica : Roberta Glavaš, prof.

Lea Petej 2. nagrada
92 boda
Nastavnica : Jelena Valković, prof.

Magdalena Mijatović 2. nagrada
90,50 bodova
Nastavnica : Jelena Valković, prof.
Korepetitorica : Margareta Golenić, prof.


KLARINET B – kategorija

Lovro Lubina 1.nagrada, 3.mjesto
97,67 bodova
Nastavnik : Davor Polšek, prof.
Korepetitor : Igor Grgurić, prof.


KLARINET C- kategorija

Luka Lučić 2. nagrada
94,33 bodova
Nastavnik : Martin Potočnik, prof.
Korepetitor : Igor Grgurić, prof.

DNEVI KITARE

KRŠKO, 10. travnja 2016.


3. kategorija
Luka Jukić 1. nagrada
91,33 bodova
Nastavnica : Angenija Đuga, prof.


4. kategorija

Marko Kovačić 1. nagrada -  3.mjesto
92,67 bodova
Nastavnik : Pedro Ribeiro Rodrigues, prof.

Lovro Polovanec 2. nagrada
89 bodova
Nastavnik : Pedro Ribeiro Rodrigues, prof.


Komorna 3. kategorija

Duo Lovro Polovanec
Marko Kovačić
1. nagrada -  2. mjesto
96 bodova
Nastavnik : Pedro Ribeiro Rodrigues, prof.

2. MEĐUNARODNO VIOLINISTIČKO NATJECANJE „POREČKI TIRANDO CON PIZZICATO“

31.ožujka  -  03. travnja 2016.

Lovro Berković
II. Kategorija 2. nagrada
83,67 bodova
Nastavnica: Ljudmila Kozig, prof.
Korepetitor: Nikola Domjanić, prof.

 

15. MEĐUNARODNO VIOLINISTIČKO NATJECANJE „RUDOLF MATZ“

Čakovec, 20. – 24.ožujka 2016.

Lovro Berković
II. kategorija – priznanje

Nastavnica: Ljudmila Kozig, prof.
Korepetitor: Nikola Domjanić, prof.

Memorijal Jurica Murai

B.kategorija

Maja Šokac 2. nagrada
91,70 bodova
Nastavnica: Marina Mijatović, prof.

Korina Sviben 3. nagrada
87,80 bodova
Nastavnica: Andreja Semeš Modrić, prof.

Sara Kralj 3. nagrada
85,90 bodova
Nastavnica: Marina Mijatović, prof.

Lucija Rezo Priznanje
82,20 bodova
Nastavnica: Andreja Semeš Modrić, prof.
 

C kategorija

Donat Marko Pantalon 2. nagrada
90,50 bodova
Nastavnica: Andreja Semeš Modrić, prof.

54.hrvatsko natjecanje učenika i studenata glazbe i plesa - državno natjecanje

III. kategorija - flauta
Franziska Anne Fundelić 1.nagrada 1. mjesto
99,14 bodova

II. kategorija - flauta
Jelena Hadaš 2. nagrada
97,50 bodova
Nastavnica: Jelena Valković, prof.
Korepetitor: Margareta Golenić, prof.

III. kategorija - truba
Andrej Hermeščec 1. nagrada
98,10 bodova
Nastavnik: Ozren Ćorković, prof.
Korepetitor: Nikola Domjanić, prof.

13. MEĐUNARODNO NATJECANJE DAVORIN JENKO, BEOGRAD 27.2. - 06.3.2016.

Kvartet flauta laureat  u A kategoriji  komornih sastava 13. međunarodnog natjecanja Davorin Jenko Beograd s osvojenih maksimalnih 100 bodova.

Čestitamo:
Franziski Anne Fundelić, Emi Smojver, Nini Smojver, Magdaleni Mijatović i profesorici Faniki Ivančić

 

Kategorija A komorni sastavi – Puhački kvintet
Ema Smojver, Nina Smojver, Vinko Jakupak, Anita Budić, Matija Vokić - 2. nagrada 92,60 bodova

Nastavnica: Fanika Ivančić, prof.

13. MEĐUNARODNO NATJECANJE DAVORIN JENKO, BEOGRAD 27.2. - 06.3.2016.

Junior B. Kategorija, 1. nagrada
Jelena Hadaš (100 bodova - 1. mjesto)

Nastavnica: Jelena Valković, prof.
Korepetitor: Margareta Golenić, prof.

Junior B. Kategorija, 3. nagrada
Magdalena Mijatović (88 bodova)

Nastavnica: Jelena Valković, prof.
Korepetitor: Margareta Golenić, prof.

A. Kategorija, 2. nagrada
Noemi Majta (94,60 bodova)

Nastavnica: Roberta Glavaš, prof.
Korepetitor: Margareta Golenić, prof.

B. Kategorija, 1. nagrada
Franziska Anne Fundelić (99,60 bodova - 1. mjesto)

Nastavnica: Jelena Valković, prof.
Korepetitor: Margareta Golenić, prof.

B. Kategorija, 3. nagrada
Paola Grifoni (87,60 bodova)

Nastavnica: Roberta Glavaš, prof.
Korepetitor: Margareta Golenić, prof.

A. Kategorija, 1. nagrada
Andrej Hermeščec - truba (97,40 bodova - 2. mjesto)

Nastavnik: Ozren Ćorković, prof.
Korepetitor: Nikola Domjanić, prof.

Rezultati 54. hrvatskog natjecanja učenika i studenata glazbe VIOLINA - regionalno natjecanje Velika Gorica, 16.-20.02.2016.

I. Kategorija, 2. nagrada
Vito Sremec (86,80 bodova)

Nastavnica: Ljudmila Kozig, prof.
Korepetitor: Nikola Domjanić, prof.

Rezultati 54. hrvatskog natjecanja učenika i studenata glazbe TRUBA - regionalno natjecanje Samobor, 17.-18.02.2016.

II. Kategorija, 1. nagrada
Andrej Hermešćec (98,80 bodova - 1. mjesto)
Nastavnik: Ozren Ćorković, prof.
Korepetitor: Nikola Domjanić, prof.

Rezultati natjecanja 2. ZAGREB GUITAR FESTIVAL 11.-14.02.2016.

I. Kategorija, 1. nagrada

Dora Tupek (99,20 bodova - 1. mjesto)
Nastavnik: Pedro Ribeiro Rodrigues, prof.
 

II. Kategorija, 1. nagrada

Domagoj Tupek (94,40 bodova - 2. mjesto)
Nastavnik: Pedro Ribeiro Rodrigues, prof.


II. Kategorija, 3. nagrada

Mihael Belas (78,80 bodova)
Nastavnica: Aleksandra Nađ, prof.
 

III. Kategorija, 2. nagrada

Marko Kovačić (82,60 bodova)
Nastavnica: Pedro Ribeiro Rodrigues, prof.


III. Kategorija, 3. nagrada

Jakov Staković (79,00 bodova)
Nastavnica: Aleksandra Nađ, prof.

Filip Buhiniček (76,00 bodova)
Nastavnica: Angenija Đuga, prof.
 

VII. Kategorija, 1. nagrada

Gitarski duo - (90,20 bodova - 1. mjesto)

  • Marko Kovačić
  • Lovro Polovanec

Nastavnik: Pedro Ribeiro Rodrigues, prof.
 

VII. Kategorija, 2. nagrada

Gitarski duo - (82,20 bodova)

  • Mihael Belas
  • Glorija Pevek

Nastavnica: Aleksandra Nađ, prof.

Rezultati 54. hrvatskog natjecanja učenika i studenata glazbe FLAUTA - regionalno natjecanje Jastrebarsko, 13.-14.02.2016.

I. Kategorija, 2. nagrada

Ida Plašć - flauta (87,50 bodova)
Nastavnica: Mateja Šarlija, prof.
Korepetitor: Margareta Golenić, prof.
 

II. Kategorija, 1. nagrada

Jelena Hadaš - flauta (92,40 bodova - 2. mjesto)
Nastavnica: Jelena Valković, prof.
Korepetitor: Margareta Golenić, prof.


II. Kategorija, 2. nagrada

Noemi Majta - flauta (87,98 bodova)
Nastavnica: Roberta Glavaš, prof.
Korepetitor: Margareta Golenić, prof.

Magdalena Mijatović - flauta (87,50 bodova)
Nastavnica: Jelena Valković, prof.
Korepetitor: Margareta Golenić, prof.
 

III. Kategorija, 1. nagrada

Franziska Anne Fundelić - flauta (95,20 bodova - 1. mjesto)
Nastavnica: Jelena Valković, prof.
Korepetitor: Margareta Golenić, prof.


III. Kategorija, 3. nagrada

Paola Grifoni - flauta (77,40 bodova)
Nastavnica: Roberta Glavaš, prof.
Korepetitor: Margareta Golenić, prof.

Rezultati 22.Međunarodnog natjecanja Mladi virtuozi 10.-14.2.2016.

I. Kategorija, 4. nagrada

Korina Sviben - klavir
Nastavnica: Andreja Semeš Modrić, prof.

Maja Šokac, priznanje
Nastavnica : Marina Mijatović, prof.

2. kategorija

Sara Kralj priznanje
Nastavnica : Marina Mijatović, prof.

Natjecanje mladih glazbenika Sonus op.2 Križevci 05. - 07. veljače 2016.

I. Kategorija, 2. nagrada

Lovro Stjepanović - harmonika (87,00 bodova)
Nastavnica: Valentina Kasajić, prof.

Tomislav Galović - harmonika (81,67 bodova)
Nastavnica: Biljana VItanović, prof.
 

II. Kategorija, 1. nagrada

Karlo Bukal - harmonika (91,33 bodova - 2. mjesto)
Nastavnica: Biljana VItanović, prof.


III. Kategorija, 1. nagrada

Matej Smetko - harmonika (90,67 bodova - 3. mjesto)
Nastavnica: Ljerka Pašalić, prof.mentor
 

II. Kategorija, 1. nagrada

Vito Sremec - violina (93,00 bodova)
Nastavnica: Ljudmila Kozig, prof.
 

III. Kategorija, 1. nagrada

Donat Marko Pantalon - klavir (95 bodova - 1. mjesto)
Nastavnica: Andreja Semeš Modrić, prof.

Rezultati 53. hrvatskog natjecanja učenika i studenata glazbe komorni sastavi - regionalno natjecanje

Gitarski duo - 2. nagrada (88,20 bodova)

  • Mihael Belas
  • Glorija Pevek

Nastavnica: Aleksandra Nađ, prof.


Puhački kvartet - 2. nagrada (86,80 bodova)

  • Franziska Anne Fundelić - flauta
  • Ema Smojver - flauta
  • Nina Smojver - flauta
  • Magdalena Mijatović - flauta

Nastavnica: Fanika Ivančić, prof. flaute


Puhački kvintet - 3. nagrada (78,60 bodova)

  • Ema Smojver - flauta
  • Nina Smojver - flauta
  • Vinko Jakupak - klarinet
  • Anita Budić - klarinet
  • Matija Vokić - violončelo

Nastavnica: Fanika Ivančić, prof. flaute

Rezultati državnog natjecanja osnovnih glazbenih škola „Mladi Padovec“ u Novom Marofu 30. siječnja 2016. g.

I. Kategorija, 1. nagrada

Margareta Stošić - flauta (94,25 bodova)
Nastavnica: Mateja Šarlija, prof.
Korepetitor: Margareta Golenić, prof.

Sara Frančišković - flauta (92,50 bodova)
Nastavnica: Jelena Valković, prof.
Korepetitor: Margareta Golenić, prof.


II: Kategorija, 1. nagrada

Lea Petej - flauta (93 boda - 4. mjesto)
Nastavnica: Jelena Valković, prof.
Korepetitor: Margareta Golenić, prof.

Ana Brkić - flauta (92 boda)
Nastavnica: Mateja Šarlija, prof.
Korepetitor: Margareta Golenić, prof.

Ida Plašć - flauta (91 bod)
Nastavnica: Mateja Šarlija, prof.
Korepetitor: Margareta Golenić, prof.

 

II. Kategorija, 2. nagrada

Ivona Baković - flauta (87,75 bodova)
Nastavnica: Jelena Valković, prof.
Korepetitor: Margareta Golenić, prof.

Jelena Hadaš - flauta (86,50 bodova)
Nastavnica: Jelena Valković, prof.
Korepetitor: Margareta Golenić, prof.

 

III. Kategorija, 1. nagrada

Andrej Hermešćec - truba (97,25 bodova - 1. mjesto)
Nastavnik: Ozren Ćorković, prof.
Korepetitor: Nikola Domjanić, prof.

Magdalena Mijatović - flauta (92,50 bodova)
Nastavnica: Jelena Valković, prof.
Korepetitor: Margareta Golenić, prof.

Magdalena Škoda - flauta (91,50 bodova)
Nastavnica: Jelena Valković, prof.
Korepetitor: Margareta Golenić, prof.

Vrh